Werken bij

Voor onze bouwmarkt met speelgoedafdeling zijn wij op zoek naar een

VERKOOPMEDEWERKER

20 – 38 uur per week (in overleg)

Jecor Vakbouwmarkt is een kleinschalige bouwmarkt die zijn artikelen in de breedte zoekt. Naast de bouwmarkt is de speelgoedafdeling voor binnen en buiten een groeiend onderdeel van onze winkel.

De functie:

Elke klant voorzie jij van een passend advies op basis van je kennis. Je laat elke klant zich welkom voelen in de winkel en helpt hen met een totaaloplossing voor elke vraag. Bij elke vraag die de klant stelt weet jij een passende oplossing aan te reiken met een onderbouwt advies. Het antwoord: ‘nee’ is bij ons nooit het antwoord.

Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor dagelijkse gang van zaken. Je verzorgt de winkel en verdeelt met elkaar de operationele taken van alledag. Je kijkt innovatief naar de winkel en neemt het initiatief om aanpassingen te doen waar je mogelijkheden ziet. Je zorgt voor gevulde schappen en overlegt met leveranciers over maatwerkoplossingen.

Je hebt passie voor de producten en kan van daaruit de klant bedienen. Ook digitaal werken is voor jou geen onbekend terrein, je ziet kansen en benut deze waar mogelijk.

Wij zoeken iemand die:

Jij wordt enthousiast van klussen en klantgericht werken. Je stelt de juiste vragen aan klanten en collega’s om tot het beste resultaat te komen. Je hebt van nature overzicht in het grote geheel en je kunt prioriteiten stellen. Je bent flexibel in werken en handelen en bent proactief.

Wij bieden:

Wij bieden een afwisselende en uitdagende baan, in een enthousiast team en in een dynamische branche. Ook bieden wij mogelijkheden tot doorgroeien binnen de organisatie.
Salariëring is op grond van leeftijd, opleiding en ervaring conform de cao voor de Doe-het-zelfbranche.

 

Voldoe je aan bovenstaand profiel en ben je enthousiast geworden?

Solliciteer dan direct!

Stuur je sollicitatiebrief en CV naar: evelien5225@hotmail.com

De vacature sluit op 5 juli 2017.

Voor meer informatie kan je contact opnemen met: Aalt Geitenbeek, 0341-352354

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

 


En de volgende vacature:

Jecor Vakbouwmarkt is een winkel als geen ander. Voor ons uitgebreide assortiment leveren wij de beste kwaliteit en de beste service. Met ons team van ongeveer 10 medewerkers helpen wij elke klant tot de beste oplossing.

Ter aanvulling van ons team zijn wij op zoek naar een:

Vakkenvullers

8 – 20 uur per week (in overleg)

De functie:

Als vakkenvuller zorg je ervoor dat al onze producten op de goede plek in de schappen komen. Je vult producten die binnen gekomen zijn aan in het schap. Daarbij let je ook op of de andere producten goed en netjes zijn. Doordat je onze producten opruimt, leer je onze winkel steeds beter kennen. Als het werk als vakkenvuller netjes en zorgvuldig doet, kan je (op termijn) doorgroeien naar verkoopmedewerker.

Je krijgt van ons een aantal vaste taken en daarnaast veel afwissende taken, hierdoor leer je elke dag iets bij.

Wij bieden:

  • Een leuke baan met een gezellig team;
  • Salaris is marktconform/ conform CAO detailhandel;
  • Flexibiliteit, in overleg is veel mogelijk;
  • Veel doorgroeimogelijkheden op termijn.

 Wij vragen:

  • Een enthousiaste en flexibele collega ;
  • Vooropleiding is niet nodig, bezig met opleiding verkoopmedewerker is een pre;
  • Een initiatiefrijk persoon die van aanpakken weet;
  • Uren is op basis van overleg, er zijn veel opties mogelijk.
  • Minimaal 14 jaar oud.

Informatie:

Heb je interesse in deze functie of wil je meer informatie, neem dan contact op met

Evelien Veeningen, op telefoonnummer 06-36102296 of mail naar evelien5225@hotmail.com.  Of vraag in de winkel naar het sollicitatieformulier.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.